English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Hayatım Vakko
Hayatım Vakko
Hayatım Vakko
Yazar :
Tükendi!
Bu kitap, hem bir kişinin, hem bir kuruluşun öyküsü. Vitali Hakko, bu yüzyılın başlarında gözünü açtığı İstanbul'un bir kıyı semtinde başlayan hayat yolculuğundan belleğnde kalmış kesitleri anlatırken, o dönemin, özellikle İstanbul yaşamıyla ilgili bilgilerini de ulaştırıyor. "Herkes sıfırdan başladığını söyler, bense sıfırın altında başladım" derken, bir yandan Vakko ile sonuçlanacak uzun ve meşakkatli yolculuğundan, öte yandan da, o yılların ticaret ve sanayi ortamından bilgiler veriyor.Türkiye'de, modanın ve hazırgiyimin öncülüğünü yapan bir kuruluşu, tüm güçlüklere, hatta tüm engellere karşı nasıl gerçekleştirdi Vitali Hakko? Bu sorunun cevabı, belki onun şu sözlerinde gizli: "Biz Vakko olarak, varoluşumuzu Mustafa Kemal Atatürk'ün Batılılaşma süreci içinde yer alan kıyafet devrimlerine borçluyuz." Bir ideale adanmış hayat... O idealin adı ise Vakko. Böyle olunca da, bu kitapta hayatını anlatırken, kaçınılmaz olarak Vakko'nundoğuşunu ve gelişmesini de anlatıyor Vakko'nun kurucusu Vitali Hakko.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :