English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türkiye'de Reklamcılığın Doğuşu
Türkiye'de Reklamcılığın Doğuşu
Türkiye'de Reklamcılığın Doğuşu
Tükendi!
Türkiye’de reklâmcılığın ne zaman ve nasıl başladığını biliyor musunuz? İlk reklâm ajansının adını, sütun-santim kavramının nasıl doğduğunu ya da sandviç adamların hikâyesini duydunuz mu? Reklâmla yatıp reklâmla kalkanlardan, televizyonda reklâmlardan hiç kalkmayanlara; babalar gününde ne hediye alsam diyenlerden, tüm anlamlı günlerin sadece çok iyi birer reklâm malzemesi olduğuna inananlara kadar herkesi içine alan bu kitap, Türk reklâmcılığı için bir mihenk taşı. Bu kitapta, reklâm sektörünün en kıdemlisi N. İzidor Barouh’un gözünden, dilinden ve yaşadıklarından Türkiye’de reklâmın gelişimini keyifle okuyacaksınız. This book has set a stage for Turkish advertising for everyone including the ones involved in advertisements 24/7, the ones who always watch advertisements on TV and the ones who think all of the memorable times in life are only good materials for advertising. In this book, the development of advertising in Turkey is depicted through reklam sektörünün en kıdemlisi, N. Izidor Barouh's eyes, dil and yaşadıklarından.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :