English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Canavar Ergun
Canavar Ergun
Canavar Ergun
Yazar :
Tükendi!
Canavar Ergun, Erroll Gelardin’in “Gölge Asker” ve “ Kod Adı: Sod” adlı kitaplarından tanıdığımız bağımsız ajan Alber’in –namı diğer Sod- yakın arkadaşı ve öğrencisi, uzun yıllar Sod gibi bağımsız olarak çalışmış ürk ajanı Ergun’un maceralarını içeriyor. Yazar, Ergun’un dünyanın dört bir yanında geçen serüvenini anlatırken casusluk mesleğinin bir tür parodisini de yapıyor. Alaycı bir dil, hikayenin gerçekliğine okuyucuyu uzaklaştırırken olay –zaman- mekan tutarlılığı sahiciliği kuvvetlendiriyor.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :