English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Dadı
Dadı
Dadı
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
78,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
70,20   (Kdv Dahil)
İki kadın… aynı zamanda, fakat birbirinden çok farklı mekanlarda, biri yeni bir can dünyaya getirirken diğeri kaybettiği çocuğunun acısını yaşamakta… Leyla Beyaz riskli bir hamilelik döneminden sonra bir kız çocuğu dünyaya getiriyor. Ertesi gün gazeteye verilen “Dadı Aranıyor” ilanına şaşırtıcı, karşı konulamaz nitelikte, kendinden emin bir cevap geliyor; Ben geliyorum!... Gerçekten bu güçlü sesin sahibi olan dadı yeni doğan Songül’ün –ve ailesinin- hayatında artık yeri doldurulamaz bir konuma sahip olacaktır; o kadar ki, kaybettiği kendi kızının, Beyaz ailesinin kızları Songül ile dünyaya tekrar geldiğini düşünmemek elde değil… Dadı (tekrar) doğumdan sonra Beyaz ailesinin ve Songül’ün hayatında en önemli role sahip olan kişidir… Bağlılığı, sevgisi, dürüstlüğü ve metaneti ise hayranlık uyandırıcıdır!...

Ürün Özellikleri

Türü Tiyatro
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :