English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İstanbul’un Tadı Tuzu Saray Sofralarından Sokak Yemeklerine
İstanbul’un Tadı Tuzu Saray Sofralarından Sokak Yemeklerine
İstanbul’un Tadı Tuzu Saray Sofralarından Sokak Yemeklerine
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
45,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
40,50   (Kdv Dahil)
İstanbul’a gelen herkes, İstanbul’da kalan herkes, her toplum kendinden bir şeyler ekledi sokaklarına, kıyılarına, kültürüne ve mutfağına… Bu nedenle dünyanın belki de en çeşitli yemekleri İstanbul’da pişti ve yenildi; çağlar boyunca kültürden kültüre miras kalarak, yeni kültürlerle zenginleşerek kalabalıkları, saraylıları ve hizmetlileri, zenginleri ve fakirleri doyurdu. İstanbul kitaplarıyla ve mezeleriyle tanıdığımız Eksen, bizi çağlar boyunca kurulmuş İstanbul sofralarında bir ziyafete sürüklüyor peşi sıra…

Ürün Özellikleri

Türü Yemek
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :