English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Osmanlı İmparatorluğu´nda ve Türkiye Cumhuriyeti´inde Yahudiler
Osmanlı İmparatorluğu´nda ve Türkiye Cumhuriyeti´inde Yahudiler
Osmanlı İmparatorluğu´nda ve Türkiye Cumhuriyeti´inde Yahudiler
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
57,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
51,30   (Kdv Dahil)
Stanford J.Shaw’ın Türkiye, Yunanistan, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa’daki kütüphane ve arşivlerde yaklaşık otuz beş yıl süren araştırmalar sonunda hazırladığı bu kitabın ilk dört bölümünde Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşundan dağılışına kadar Balkanlar, Anadolu ve Ortadoğu’da yaşamış imparatorluk Yahudileri anlatılmakta; beşinci bölümünde de Türkiye Cumhuriyeti’ndeki Yahudilerin hikâyesine yer verilmektedir. Kaderlerini onları yöneten Türklerin kaderleriyle birleştirmiş bazı sadık yurttaşlarımız vardır. Bilhassa Yahudiler, bu millete ve vatana sadakatlerini ispat ettiklerinden, bugüne kadar refah ve gönenç içinde yaşamışlar, bundan sonra da refah ve saadet içinde yaşamaya devam edeceklerdir. Mustafa Kemal Atatürk 2 Şubat 1923 İzmir’deki bir basın toplantısından

Ürün Özellikleri

Türü İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :