English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türkiye Sinagogları
Türkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye SinagoglarıTürkiye Sinagogları
Türkiye Sinagogları
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!
http://www.turkiyesinagoglari.com
Fotoğrafları ünlü sanatçı İzzet Keribar’a, metinleri araştırmacı Naim A. Güleryüz’e ait, tasarımı Joelle İmamoğlu tarafından gerçekleştirilmiş “Türkiye Sinagogları” adlı albüm kitap Gözlem Kitabevi tarafından yayınlandı.

2 Ciltten oluşan bu muhteşem kitap, bir ‘gezi parkuru’ çerçevesinde ele alındı.
Balat’ta başlayıp Marmara kıyılarını ve Adaları, Boğaziçi’nin Anadolu ve Rumeli yakalarını, Şişli-Beyoğlu-Galata ile Hasköy-Kemerburgaz güzergâhını kapsayan “İstanbul Sinagogları”, eserin birinci;
Edirne’den başlayarak Trakya’yı, Ege ve Akdeniz sahillerini, Güneydoğu Anadolu ile Ankara ve Bursa’yı içeren diğer kitap: “Trakya-Anadolu Sinagogları” ise ikinci cildini oluşturdu.

Türk Yahudi Mirası”nı en iyi şekilde yansıtacağına inanılan “Türkiye Sinagogları” ayrı ayrı gerek Türkçe, gerekse İngilizce olarak en modern teknolojik imkânlarla, özel kâğıda basıldı

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 1. cilt = 136sf. + 2. cilt = 212sf.
ISBN 9789944994255
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Sert Kapak
Boyutlar 22,8 X 32 cm
Basım Yılı Ekim 2008
Resimleyen Fotoğraflar: İzzet Keribar
Türü Fotoğraf Albümü
Ağırlık 3500
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :