English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kâğıt Komploları
Kâğıt Komploları
Kâğıt Komploları
Yazar :
Tükendi!
Londra, 1719 yılı. Hıristiyanların arasında bir Yahudi, aristokratların arasında bir asi, hırsızların arasında bir düzen sağlayıcı: Benjamin Weaver. Eski boksör Benjamin Weaver zengin işverenin çalınan cep defterini bulmak için suçluların yer altı dünyasında dolaşırken çok daha çetrefilli bir olayla karşı karşıya kalır. Londra’nın önde gelen borsa aracılarından biri olan ve gençliğinden beri görmediği babasının gizemli ölümünün ardındaki olayları araştırırken kendisini finans dünyasının derinliklerinde bulacaktır. Paranın en büyük güç olduğu dünyada, Weaver’ın beyninden ve yumruklarından başka silahı yoktur. Yeni bir ekonomik düzenin doğuşuna tanıklık eden bu dönem, yatırımcılara büyük riskler ya da servetler getirirken Benjamin Weaver ile yakınlarının yaşamını da tehdit etmektedir. (Kitap arkasından alıntıdır.)

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :