English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Robert Kolej´in Kızları
Robert Kolej´in Kızları
Robert Kolej´in Kızları
Ürün Fiyatı :
78,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
70,20   (Kdv Dahil)
“Hatıra ekranımda Şarklı kadınlar önüme çıkıyor. El dokumasında mamül, parlak nakışlı uzun entarileriyle güçlü ve genç köylülerin masum yüzleri Batı’ya dönüveriyor; onların zarif herhangi bir ideali bulunmayan ve haremde inzivaya çekilmiş hanımları ile kızları da peçelerini sıyırmaya can atıyor ve kırık dökük bir ümitle ufku tarıyorlar. (…) Ebediyete kadar kadın kalacaklar. Lakin değişiyor ve değişmeye can atıyorlar. İlkel bir durumdalar ama yine de ileriye gitmede kararlılar. Ancak her şeyden önce bu kadınlar ümitle dolular. Anlatacağımız hikâye, Doğulu kız kardeşlerine güvenen Amerikalı bir kadın ile Yakındoğu’daki kadınlığın gelişmesi için muazzam işler yapan bir kurumun hikâyesidir. Söz konusu kadın Marry Mills Patrick’tir ve anlatacağımız kurum da İstanbul (Robert) Kız Koleji’dir. Bu hikâye, Türkiye’de ve Balkan Devleti’nde yaşayan kadınların genel uyanış hikâyesinin önemli bir parçasıdır.

Ürün Özellikleri

Türü İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :