English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Geçmişten Günümüze Kadınlar ve Kadınlarımız
Geçmişten Günümüze Kadınlar ve KadınlarımızGeçmişten Günümüze Kadınlar ve Kadınlarımız
Geçmişten Günümüze Kadınlar ve Kadınlarımız
Yazar :
Ürün Fiyatı :
95,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
85,50   (Kdv Dahil)
Kadınlar; güzellikleri ve şirinlikleri ileyüreklerimizi hoplatan, yokluğu ile bizi yasa boğan, yanıbaşımızda olduklarında coşkular yaşatan ve hayatı anlamlı kılan, sevgimizi dahi göstermeyi esirgediğimiz sevimli varlıklar... Ve kadınlar yeri geldiğinde erkeğinden daha savaşçı, daha koruyucu, daha yürekli ve daha ilerici, oluşlarıyla güçlü varlıklar!... \"İnsanın insana karşı, insan olmaktan yana koyduğu tavrın insanca olması gerekir.\"

Ürün Özellikleri

Türü İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :