English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tefilin
Tefilin
Tefilin
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
160,00   (Kdv Dahil)
"Tefilin" Musevi inançlı her erkeğin ibadet gereçlerinden biri olarak dinsel kültürde yer alan çok önemli ve o derece kutsal bir değer olarak tanımlana gelmiştir. Bu önem ve kutsallığın kaynağı, bu ibadet gerecinin içinde bulunan ve kutsal Tevrat'tan alıntılanan metinlerdir.
Bu kitap "Tefilin"e ilişkin hemen her türlü bilgiyi içeren fasıllara yer vermesi bakımından oldukça yetkin bir derleme niteliğindedir. Bu itibarla da konuya ilişkin iyi bir rehber olarak değerlendirilmelidir.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :