English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İkilem
İkilem
İkilem
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
Dünyalı kadın ve erkeklerin Venüs ve Mars kadar birbirine yakın olduğunu sananlar var. Sizce de öyle miyiz? Yoksa daha mı uzağız? Cinsellik ve çıplaklık ihtiyaç mı, günah mı yoksa ayıp mı? Aldatan kadın olunca, bir erkek gibi “çapkın” olarak mı anılır? Niçin? Evli insanların aldatma hakkı var mı yoksa yasak mı? Evlilik dışı ilişkiler ihanet midir? Macera mı? Beklentilerin ne kadarı evliliklerde karşılanıyor? Bu beklenti listeleri nereden nasıl karşımıza çıkıyor? Yargılamadan, bu sorulara yanıt vermeden önce hafifletici nedenlere bakalım derim. Okumadan karar vermeyin lütfen. Sevmek, güvenmek ve evlenmek sıralaması kadınlarla erkeklerde farklıdır. Öyle değil mi? Sizce nasıl? Bu soruları kafanızdan geçirdiyseniz zaten ikilemlerin içindesiniz. Hayatlarımızın büyük bir kısmını başkalarına benzemeye çalışarak geçiriyoruz. Zamanı gelince hatta geçince geçmişimizi sorgulayıp, sonra da en yakınlarımıza tavsiye vermekten çekinmiyoruz. Yaşamanın bir doğrusu ya da yanlışı var mı? Bir gencin başından geçen aldatma, aynı zamanda ikinci baharını yaşayan bir erkekle kesiştiğinde, kavşakta neler olduğunu İkilem’in sonunda göreceksiniz. Belki beğenecek, belki de beğenmeyip kendinizden bir şey bulacaksınız. Bencil olmak veya benci yaşamak ikilemine yanıtı üçü bir arada okuyacaksınız.

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :