English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Mitsvot - Mitsvalar
Mitsvot - MitsvalarMitsvot - MitsvalarMitsvot - MitsvalarMitsvot - MitsvalarMitsvot - MitsvalarMitsvot - Mitsvalar
Mitsvot - Mitsvalar
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
160,00   (Kdv Dahil)
Her insanın bu dünyadaki görevi kendini geliştirmektir. Tora, Yahudilere verdiği “yapılması gereken” ve “yapılmaması gereken” 613 mitsva ile nasıl iyi bir insan ve Yahudi inançlısı olabileceğini öğretmektedir. Mitsvalar hem kendimizi geliştirmek, hem de Tanrı’ya yaklaşabilmek için verilmiş araçlardır.
Anlaşılabilir, yalın bir dille yazılmış Mitsvot kitabı, Tora’da bulunan 613 mitsvanın tamamını değil, günümüzde uygulanabilen kısmını kapsamaktadır.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :