English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Duygularını Yemek
Duygularını Yemek
Duygularını Yemek
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
17,00   (Kdv Dahil)
*Yıllardır her türlü diyeti denediniz ama hâlâ kilolarla başınız dertte mi? *Sürekli kilo verip sonra tekrar almaktan mı şikâyetçisiniz? *Her kilo verişinizin ardından daha da fazla kiloyla kendinizi tekrar başa dönmüş gibi mi hissediyorsunuz? *Aslında nasıl beslenmem gerektiğini biliyorum ama uygulayamıyorum mu diyorsunuz? *Geceleri yeme alışkanlığınızdan bir türlü kurtulamıyor musunuz? *Üzgün, sinirli, sıkkın veya mutsuz olduğunuzda kendinizi buzdolabının önünde mi buluyorsunuz? Eğer bu sorulardan birine veya bazılarına cevabınız evet ise bu kitap tam size göre!

Ürün Özellikleri

Türü Sosyoloji
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :