English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İlişki Denklemi Aileler ve Çiftler
İlişki Denklemi Aileler ve Çiftler
İlişki Denklemi Aileler ve Çiftler
Tükendi!
Karmaşıklasan ve sorunları artan dünyada “kendi olabilmek” ve “ kendi kalabilmek” günümüz insanının zorlu sınavlarından biri. Yaşam yolculuğunda büyümek ve bütünleşmek niyetiyle yapılan evlilikler, aile veya ikili ilişkiler kendiliğinden olan ve yürüyen bir kurum değil. Dikkat, özen ve doğru davranışı bilmeyi gerektiriyor. Psikiyatr Murat Dokur ve Uzm. Psk. Dan. Yael Profeta ilişkilere ışık tutan bu onemli çalışmalarında, bilimsel temele dayalı olarak aile ve çift ilişkisi kavramını ve dinamiklerini açıklıyorlar. Yazarlar, kendisini ve karşı cinsle ilişkisini geliştirme arzusunda olan tüm bireylerin, deneyimle beslenmiş bu bilgilerin buyuk yararini goreceğine inanıyorlar.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :