English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Hazinenin Durumu Yürekler acısıdır! Kurtulabilen Çıksa Başımızın Tacıdır
Hazinenin Durumu Yürekler acısıdır! Kurtulabilen Çıksa Başımızın Tacıdır
Hazinenin Durumu Yürekler acısıdır! Kurtulabilen Çıksa Başımızın Tacıdır
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
20,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
18,00   (Kdv Dahil)
Günümüzden geçmişe bir rüyayı anlatır; Osmanlı İmparatorluğu’nun içerisinde yer alan değişik kültürlere değinen oyun mizahi bir içeriğe sahiptir. Bozulmuş ekonomik duruma çareler arayışlarının üzerine kurgulanan oyun, Yakup Almelek’in diğer yapıtlarından farklı olarak mizahi içeriği haiz lirik bir dille yazılmıştır. Padişah bir taraftan zevk ve sefa sürerken diğer yandan akla hayale gelmeyecek yöntemler ile hazineyi kurtarmak için çalışmakta, akıllar toplamaktadır. Vezirler, ticarette usta bir Yahudi, defterdar gibi karakterler duruma çözüm bulma yarışı içerisindedirler; ortaya çıkan alışılmadık önerilerin yarattığı tablo sizleri güldürecek ve bir manada bugünlere köprüler kurduracaktır…. Kitap iki dilli (Türkçe – İngilizce) olarak yayımlanmıştır. Sayfaları çevirirken -aynı bir rüya gibi- imgeleri canlandırabilmemize olanak sunan Sayın İrvin Mandel’in on adet çizimi de kitapta yer almaktadır.

Ürün Özellikleri

Türü Tiyatro
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :