English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Haremin Büyüsü
Haremin Büyüsü
Haremin Büyüsü
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
88,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
79,20   (Kdv Dahil)
Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkılış döneminin bir bölümü; reformlarla ayakta kalmayı sağlama, eskimiş kurumları yenileştirme çalışmalarıyla geçer. III. Selim ve II. Mahmut’un önderlik ettikleri bu dönemin, gerçek saray kişilerinin rol aldığı bu romanın başkişisi Nakşidil… Haremin Büyüsü, bir kadının sevgi ve kininin tarihe yön verişini kanıtlayan olayların romanıdır. Saray duvarlarının ve katı kuralların engelleyemediği bir aşkı tanıyacaksınız…

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :