English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Çocuklarımıza Talmud´tan Öyküler
Çocuklarımıza Talmud´tan ÖykülerÇocuklarımıza Talmud´tan ÖykülerÇocuklarımıza Talmud´tan ÖykülerÇocuklarımıza Talmud´tan ÖykülerÇocuklarımıza Talmud´tan ÖykülerÇocuklarımıza Talmud´tan Öyküler
Çocuklarımıza Talmud´tan Öyküler
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
150,00   (Kdv Dahil)
Anne babaların çocuklarıyla hoşça vakit geçirerek bazı değerleri paylaşabileceği, yalın bir dilde hazırlanmış olan bu kitap, Talmud’tan derlenmiş öykülerden oluşmakta.
“Çocuklarımıza Talmud’tan Öyküler” kitabı, Yahudi Hayat Görüşü’nü, genç nesillere aktarmada, biz büyüklere yardımcı olacaktır.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 368
ISBN 9789944994453
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Sert Kapak
Boyutlar 16,5 X 22 cm
Çeviren Liliane Zerbib (Kazes)
Resimleyen Ceysi Şulam
Türü Çocuklar için Yahudilik Dini
Ağırlık 700
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :