English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü
Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü
Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
60,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
54,00   (Kdv Dahil)
Prensip sahibi olduğundan otobüsünü asla bekletmeyen bir şoför, Interpol tarafından aranan ve küçük bir kız kılığına girmiş bir cüce, cehennem kapısındaki delikten yakınlardaki bir kasabaya inen insanlar, sadece intihar edenlerin gittiği ve içinde yaşadığımızdan pek farkı olmayan sıkıcı bir öbür dünya, merhamet sahibi bir tetikçi ve merhametsiz bir Tanrı… Keret’in dünyası, oyunbazlığı ve hayalle gerçeği incelikle kaynaştırmasıyla benzersiz bir okuma tecrübesi sunuyor. Hayatın sıradan kesitlerini zarif dokunuşlarla bileyerek gerçekliğin sınırlarını yeniden tanımlayan bu ironi yüklü ve sert öyküler sayfalara sığmamaya, okuyanların zihinlerine kanca atmaya fena halde niyetli. “Etgar Keret bir dâhi… Kahkahalarla güldürüyor” The New York Times

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :