English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs Restent
Tout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs RestentTout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs Restent
Tout Passe, Tout Casse, Tout Lasse, Mais Les Souvenirs Restent
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
50,00 TL Kdv Dahil
%30 İndirimli! :
35,00   (Kdv Dahil)
J’ai essayé de me rappeler des faits; des noms qui m’étaient et me sont toujurs chers. J’en fais cadeau á toute ma famille dans l’espoir de ne pas sombrer dans l’oubli est la vraie mort.

Bu kitap, yüksek edebi değeri olan bir metinler dizisi veya bir roman değil; bir araştırma hiç değil… Bu kitap, bugün 85 yaşında olan Suzan Gönül’ün Fransızca kaleme aldığı anılarından oluşan bir otobiyografi. Basit ve yalın bir dille anlatılan öz yaşam öyküsünü okurken yazarın ailesini tanımakla kalmayacak, bir dönem İstanbul Yahudi yaşamına da tanıklık edeceksiniz…

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 84
ISBN 9789944994439
Dil Fransızca
Baskı 1
Cilt Hard Cover
Boyutlar 14 X 22 cm
Basım Yılı Aralık 2010
Türü Memoir
Ağırlık 250
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :