English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türkiye - İsrail İlişkileri (1949-2010)
Türkiye - İsrail İlişkileri (1949-2010)
Türkiye - İsrail İlişkileri (1949-2010)
Tükendi!
Türkiye-İsrail İlişkileri (1949-2010)’ albümü, Türkiye Cumhuriyeti ve İsrail Devleti’nin altmış bir yıllık diplomatik ilişkiler tarihini fotoğraflarla anlatmaktadır.
Bugüne kadar yayınlanmamış birçok fotoğrafın yer aldığı bu albüm, Siyonist liderlerle Türk yetkililer arasındaki ilk ilişkilerin kurulduğu tarihten günümüze kadar ikili ilişkilere ilişkin en önemli fotoğrafları bir araya getiren ilk çalışmadır.
İkili ilişkiler tarihini dört farklı dönemde inceleyen albüm, okuyuculara Türkiye-İsrail ilişkilerini tarihsel bir bakış açısıyla değerlendirme imkânı sunmaktadır.

Turkish – Israeli Relations (1949-2010)
This album, entitled ‘Turkish-Israeli Relations’, depicts six decades of diplomatic relations between the State of Israel and the Republic of Turkey through historical pictures.
The album is the only work of its kind that gathers the most important pictures - many of them previously unpublished – depicting the Turkish-Israeli relationship from the first contacts between the Zionist leaders and the Turkish authorities to the present day.
This unique study divides the history of the bilateral relationship into four different chapters, enabling the reader to assess Turkish-Israeli relations in their rich and nuanced historical context.

Ürün Özellikleri

Türü Tarih - İnceleme, Fotoğraf Albümü
Sayfa Sayısı 235
Cilt Sert Kapak
Boyutlar 24 X 30,5 cm
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :