English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Thule Büyücüsü
Thule Büyücüsü
Thule Büyücüsü
Yazar :
Ürün Fiyatı :
14,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
12,60   (Kdv Dahil)
Yıl 1942. İkinci Dünya Savaşı’nın en şiddetli günleri. Türkiye, kanlı çarpışmaların dışında kalmaya çalışırken Alman casusların gizli planlarıyla da mücadele ediyor. MAH ajanı Doğan Korcan, SS Başkanı Heinrich Himmler’in hazırladığı Svastika Operasyonu’nun amaçlarını anlayabilmek için birçok soruya cevap bulmak zorunda. Nazi Partisi’nin esrarengiz Thule ülkesi ve Atlantis kıtasıyla ilişkisi ne? İstanbul ve Ankara’da öldürülen İngiliz diplomatla gazetecinin katilleri kimler? Boğazlardan geçen Sovyet şilebine kimler, niçin saldırdı? Nazilerden İstanbul’a kaçan Alman öğretmen Ingrid Böhme’nin sakladığı sırlar neler? Gizemli SS subayı Ulrike Heigel, niçin Türkiye’de? Sakız Adası’ndaki SS birlikleri, neyin peşindeler? Sovyet istihbarat örgütü NKVD’nin eski ajanı Numan Reşat’la eski milletvekili Selim Atman arasındaki ittifakın hedefi ne? Doğan Korcan, bu sorulara cevap ararken Alman casuslarla savaşıyor, peşindeki katillerden kurtulmaya çalışıyor, Alman birliklerinin arasına sızıyor, sabotajlar düzenliyor, fırtınalı denizlerde insan kaçırıyor. Güzel kadınların kollarında sabahlamayı da ihmal etmiyor. Attığı her adımla, Türkiye’de her şeyi altüst edecek bir komplonun perdesini biraz daha aralıyor. Dönemin siyasi olaylarıyla zenginleştirilmiş, İstanbul-Ankara-Sakız Adası-Berlin ekseninde geçen soluk kesici bir casusluk romanı.(254 sf.)

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :