English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tora´yı Öğreniyorum
Tora´yı ÖğreniyorumTora´yı ÖğreniyorumTora´yı ÖğreniyorumTora´yı ÖğreniyorumTora´yı ÖğreniyorumTora´yı ÖğreniyorumTora´yı Öğreniyorum
Tora´yı Öğreniyorum
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!
Yahudi kültürünün genç nesillere aktarılması konusunda erken davranılması, henüz bebeklik çağındayken bile çocukların kendi dinsel ve toplumsal kültürüyle iç içe yaşamaya başlaması, Yahudiliğin en belirgin taraflarından biridir.
“Tora’yı Öğreniyorum”, çocuklarımıza özellikle küçük yaştan itibaren, algılayarak özümseyebilecekleri düzeyde bir Tora eğitimini, eğlenerek aktartma açısından genç ebeveynlere bir rehber niteliği taşımakta.
Rengârenk resimleri ile basit ve yalın bir dille hazırlanmış olan kitap, Tora’dan 16 bölümü içeriyor. Her bölümün sonunda içerikle ilgili, çocukları günümüz dünyası ve değerleriyle bağlantıyı kurmaya sevk edecek sorular ve alıştırmalar yer alıyor.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 72
ISBN 9789944994521
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Sert Kapak
Boyutlar 21 X 30 cm
Basım Yılı Haziran 2011
Editör Gila Erbeş
Çeviren Ethel Natan
Resimleyen Giovannina Colalillo - Bot Roda
Türü Çocuklar için Yahudilik Dini
Ağırlık 650
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :