English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kuşlar Cehennemde de Şarkı Söyler mi?
Kuşlar Cehennemde de Şarkı Söyler mi?
Kuşlar Cehennemde de Şarkı Söyler mi?
Tükendi!
Bu kitap başkaldırının zor zamanların ve saymakla bitmeyen çileli günlerin,bir insanın ölümü bile göze alarak küçücük mutluluklar peşinde koşmasının inanılmaz öyküsüdür. Bu kitapta en doğal insani ihtiyaçlarından bile yoksun bırakılan bir adamın sevdiği kadın uğruna bütün kuralları nasıl hiçe saydığını okuyacaksınız. Bu kitap iyinin kötüyü alt edişinin en olmadık şartlarda bile aşkı yaşatabilmenin tutkunun umudun en önemlisi de kahramanlığın öyküsüdür. (344 sf.)

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :