English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kan Davası
Kan Davası
Kan Davası
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
16,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
14,40   (Kdv Dahil)
Yakup Almelek, Broadway’e oyunları sahnelenen ilk Türk oyunu yazarı. Hürriyet Yakup Almelek “Kan Davası” ile Broadway Sahnesinde. Turkishny.com Türkiye’nin “Kan Davası” Broadway’de Agos Almelek “Kan Davas”ı ile Braodway’de Sabah Amerikanlı tiyatro yönetmeni Annie Ward tarafından sahneye konan oyunda, Amerikalı ve İngiliz tiyatroculardan oluşan “The Complete Theatre Company” adlı tiyatro grubu eseri başarıyla yorumladı. Zaman Amerika “İşadamı” ve “Uyanış”tan sonra, şimdi de “Kan Davası” New York’ta. Turkish Life News Kan davasının anlamsızlığını, mutlak ortadan kalkması gerektiğini dile getiren oyunda başroldeki Derin karakterini Tom Vickers, Suzan’ı Rachel Loeds, Musa Amca’yı John Mulchy, Meryem’i Rosalind Ashford, Kemal’i David Woodrow ve Ali’yi Vincent Ingrisanı canlandırdı. Mimesis Brodway’de “Kan Davası” Akşam Broadway’de oyunları sahnelenen ilk Türk oyun yazarı Yakup Almelek’in son eseri “Kan Davası” (Blood Freud) Amerikalı tiyatro yönetmeni Annie Ward tarafından New York Off Off Broadway Abingdon Tiyatrosu’nda dünya prömiyeri ile izleyiciyle buluşuyor. USA Sabah

Ürün Özellikleri

Türü Öykü
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :