English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
MAUS
MAUS
MAUS
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
285,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
256,50   (Kdv Dahil)
“Soykırım hakkında şimdiye kadar yapılmış en etkileyici ve başarılı anlatım.” Wall Street Journal “Sessiz bir zafer, sürükleyici ve sade - tam olarak anlatmak imkânsız, çizgi roman dışında herhangi bir ortamda yakalanması imkânsız.” Washington Post “Basit çizgilerle anlatılan büyük destan.” New York Times “Etkisinde uzun süre kalınacak bir sanat eseri.” Boston Globe (303 sf.) Art Spiegelman: 1948 İsveç doğumlu Amerikalı çizer, editör ve çizgi roman müdafisidir. Çocuk yaşta dahil olduğu underground comix ekolünde, çoğunluğu deneysel ve otobiyografik özellikler içeren anlatılar üretti. Uzun yıllar yönlendirici editörlük yaparak alternatif çizgi romanlar üretilmesini sağladı. Maus çalışmasıyla hemen hemen tüm önemli çizgi roman ödüllerini ve Pulitzer’i kazandı.

Ürün Özellikleri

Türü Tarih
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :