English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Derinliğin İçinden
Derinliğin İçinden
Derinliğin İçinden
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
320,00   (Kdv Dahil)

Sonunda Evine Geri Dönen Bir Buchenwald Çocuğunun Öyküsü...

Buchenwald kurtulanlarının en gençlerinden biri olan İsrael Meir Lau, özgürlüğüne kavuştuğunda sekiz yaşındaydı. Bin yıllık kesintisiz bir hahamlar zincirine sahip bir aileden gelen Lau, İsrail’in Aşkenaz Baş Hahamı oldu ve Yahudiliğin dünyaca en saygı gören ve en karizmatik liderlerinden biri haline geldi. Bu dönemde iki Papa, İngiltere Kraliçesi, Ürdün Kralı Hüseyin, Mısır Baş Müftüsü, Nelson Mandela ve birçok Amerika Başkanı ile görüştü.

Derinliğin İçinden, Lau’nun gerilimli, mucizevî ve esinlendirici öyküsünün kendi sözleriyle anlatısıdır.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :