English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Günde Bir Doz MotiVasyon
Günde Bir Doz MotiVasyon
Günde Bir Doz MotiVasyon
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!

Tüm dünyada milyonlarca kişinin hayatını değiştiren Ralph Marston’ın yazılarından derlenen Günde Bir Doz MotiVasyon, Eylül ayının ilk haftasında Koton Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.
Her sayfası, her gün karşılaştığınız zorluklara ve olumsuzluklara karşı durabilme gücü veren kitap sizin de hayatınıza rehber olmak için hazır. Ralph Marston’ın tavsiyesi üzerine günde bir doz alacağınız motivasyonla içinizdeki potansiyeli keşfettiğinizde, artık tutkularınızın ve hayallerinizin karşısında siz dâhil kimse duramayacak... 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 229
ISBN 9786058753969
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm
Basım Yılı Eylül 2013
Editör Işıl Ölmez
Çeviren Işıl Aydın
Türü Kişisel Gelişim
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :