English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1
Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1
Ailemizin Şabat Kitabı - Bereşit 1
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
175,00   (Kdv Dahil)

Ruhu besleyen, Tora değerlerine bağlı bir Şabat eğlencesi arayışı içinde misiniz?

Ailenin başrolde olduğu neşeli ve huzurlu bir Şabat deneyimlemeyi diler miydiniz?

İşte, Ailemizin Şabat Kitabı tam da aradığınız gibi! Bu kitap, heyecan verici bir peraşalar serisinin ilk cildi. Tora’nın ilk kısmı Bereşit’in ilk altı peraşasını içeren Ailemizin Şabat Kitabı, büyük bir bilgi zenginliğini ve olağanüstü üç sanatçının ender rastlanır yeteneğini harmanlamakta: Gadi Pollack, Yoni Gerstein ve Gold.

Başlığından da anlaşılacağı gibi bu kitap aile için adeta biçilmiş kaftan -karikatür meraklılarından bulmaca kurtlarına; yetişmekte olan talmid haham’dan genç balebusta’ya (evinin maddi manevi her türlü ihtiyacıyla yakından ilgilenen ev hanımı); burada herkes kendisi için birşey bulabilir. Peraşadaki önemsiz gibi gözüken ayrıntılar, zorlayan bulmacalar, ve ilgi çekici bilgiler; leziz yemek tarifleri, ilham veren hikâyeler, karikatür ve biyografiler, her hafta eğlence ve güzellikle paketlenip tüm ailenin paylaşması için bizlere sunuluyor.

 

Ailemizin Şabat Kitabı ile Şabat’ınızı daha anlamlı ve eğlenceli hale getirin. Şabat sofranızı güzelleştirmek için enfes bir yol!

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 80
ISBN 9789944994637
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Sert Kapak
Boyutlar 24 X 33,6 cm
Basım Yılı Eylül 2013
Editör Gila Erbeş
Çeviren İrem Mizrahi
Resimleyen Gadi Pollack, Yoni Gerstein, Gold
Türü Çocuk - Yahudilik Dini
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :