English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Toplu Oyunları -1
Toplu Oyunları -1
Toplu Oyunları -1
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
22,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
19,80   (Kdv Dahil)

Yakup Almelek, yapıtlarında insanî değerleri ön plana çıkararak toplumun değişik kesiminden insanların duygusal yapılarını, melodramik öğeler de kullanarak, şaşırtıcı bir nahiflikle işleyen bir yazar. 
Kan Davası, Hakkında öldürülme emri çıkarılmış bir delikanlı, devamlı bir kaçış halindedir. Ancak yanında hiç silah taşımaz; bilir ki kan kanı doğurur ve bu, sonu gelmez bir sarmaldır. Ülkemizin bu büyük sorununa insancıl bir yaklaşım sergiliyor. 
Uyanış, Küçüklüğünde geçirdiği bir kazanın yarattığı travmanın etkisinden kurtulamayan bir genç kızın öyküsü. Düşüşün, çırpınışın, kendine gelişin, kısaca uyanışın anlatımı. 
İşadamı, Yaşamı 'para ve güç' üzerine kurulu, başarılı bir işadamının, iyileşmez bir hastalığa yakalandığını öğrendikten sonra, yaşamındaki değer yargılarının nasıl değiştiğini sergiliyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 248
ISBN 9786055127145
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Karton
Boyutlar 11 X 19 cm
Basım Yılı Kasım 2013
Türü Tiyatro
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :