English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Yeni Evim Harika
Yeni Evim Harika
Yeni Evim Harika
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
150,00   (Kdv Dahil)

“Yeni Evim Harika” kitabı, herkesin kendi evini veya işyerini rahatça satın alabilmesi veya hızlı satmak istiyorsa kolayca satabilmesi için hazırlanmıştır. Bu konuda hep sorun para merkezli düşünülse de, aslında değildir. Kendi evini satın almak veya satmakta zorlanan herkes, büyük oranda hepimizin bilinçaltında bulunan eski kalıplardan, korkulardan, kendini değersiz bulmaktan, kendi bedeni içinde ve yaşadığı evi içinde dolaşan chi-prana dediğimiz evren enerjisinin tıkanık olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu kitap, kendi evini / işyerini satın almak isteyen, kolayca satmak isteyen herkesin, kendi evi varsa da, çocuklarının ve diğer dostlarının kolayca ev sahibi olmalarına yardım etmek isteyenlerin mutlaka okuması gereken bir el kitabıdır.

İçindeki bilgiler, Gizel Hazan’ın 40 yıllık bilgi birikiminin özetiyle, herkesin mutlu, sağlıklı, neşeli kendi evinde yaşaması için hazırlanmıştır.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 151
ISBN 9786051277783
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm
Basım Yılı Kasım 2013
Türü Deneme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :