English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ümit Adası
Ümit AdasıÜmit Adası
Ümit Adası
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
20,00   (Kdv Dahil)

İnsanlar ümitleriyle yaşarlar. Çünkü her yeni günde, doğan güneşte hep ümitlerinin peşinde koşarlar. Umutsuz hayat olmaz. Çünkü umutlar biterse hayat da, düşünme de, şevk de, yaşama sevinci de biter. Herkesin umudu farklıdır. Kimi daha çok para kazanma umudu taşır, kimi evlenip çocuk sahibi olma umudu taşır. Çiçekçiler çiçekleri solmadan satma ümit taşırlar, kimi evine ve ailesine ekmek parası götürme umudu taşır, nadir de olsa bazı insanlar da insanlığa faydalı olma umudu taşırlar.

Mucizelerin gerçekleşebileceğini neden yok sayalım, bence o umut dursun hep yüreğimizin bir köşesinde. Günümüzde de mucizeler olamaz mı? Bence olur, hatta oluyor… Siz sadece görmek isteyin… Mesela günlük yaşantımızda olağan varsaydığımız mucizeler: bahçemdeki ağacın her yıl mevsimi şaşırmadan yeşermesi; her sabah o derin uykudan uyanmak; bebeğin oluşumu; hatta nefes almak bile…

Eğer küçücük bir mum ışığı karanlığı yenebiliyorsa, biz de yapabiliriz. Her şeyimiz var, ayırtına varalım… Ayrıca “İstemek , ‘istiyorum’ demek değil, harekete geçmektir” sözünü de unutmayalım…

Nasıl ki, her güne uyanmak bir mucize ise, mucizelerin gerçekleştiğini görmek için uyanmak lazım…

Bu kitap onu okuyanlara ümidini kaybetmek üzere olanlara bir aşı. Bir mutluluk kaynağı. Gerçek hayattan alınmış hikâyelerle bize ümidimizi asla kaybetmemizi söylüyor.

O halde hepinize ‘günaydın’ ve ‘mutlu yıllar…’

Nietzsche “Umut kötülüklerin anasıdır” diyor.

Yüreğimizdeki umut çiçeklerini hiç kaybetmeyin… (Arka kapak yazısı)

 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 240
ISBN 9786054745944
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm
Türü Kişisel Gelişim
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :