English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek Ruhu
Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek RuhuMutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek Ruhu
Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı - Yahudiliğin Gerçek Ruhu
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
75,00   (Kdv Dahil)

Gerek laik, gerekse dindar Yahudiler, Rabi David Aaron’un Yahudi bir yaşam sürmenin getirebileceği sevincin ne kadar derin olduğunu açıkladığı bu yeni kitabında, kendileri için bir bilgelik ve esin kaynağı bulacaklar. Rabi Aaron, kendisine özgü mizah anlayışı, içtenliği ve coşkusuyla, temel olduğu kadar yanlış da anlaşılan Yahudi uygulamalarını (T-anrı’yla olan ilişkimiz, Tora öğrenimi, dua, emirleri yaşamak, Şabat’ı kutlamak ve kaşer’e bakmak) ele almakta, onların içimizdeki tanrısallığa erişmemiz ve onu dile getirmemiz için bize nasıl yardımcı olduklarını göstermektedir.

Örneğin Şabat’ı kutlamak, T-anrı’nın imgesine göre yaratılmış olduğumuzu, özgür seçime ve niyete sahip olduğumuzu bize hatırlatır; Tora’yı öğrenmek, iç güzelliğimizi ve zarafetimizi (hen’imizi) açığa çıkarır; Kaşerut kurallarını uygulamak, insan olarak daha duyarlı olmamızı sağlar. Rabi Aaron, günümüzde niçin birçok Yahudi’nin, miraslarından koptuklarını hissettiklerini açıklamakta. Yahudi kökleriyle bağlantılarını kesmiş olan okurları, “manevi yüklerini boşaltmaya” ve Yahudiliğin gerçek ruhunu keşfetmeye davet etmekte.

Rabi Aaron bugün en faal ve kolay ulaşılabilir bir Kabala ve Yahudi Bilgeliği öğretmenidir ve bu kitap Yahudi uygulamalarındaki güzel anlamları bulmak için mücadele verenlere sıcak bir davetiyedir.

Rabi David Aaron, ileriyi gören ve din konusunda eğitim veren bir öğretmendir. Yeruşalayim’de, Tel Aviv’de, New York’ta, Los Angeles’ta, Güney Florida’da ve Güney Afrika’da programlar düzenleyen ve Yahudi yaşamında bir Rönesans sağlama amacı güden uluslararası bir kuruluş olan Isralight’ın (www.isralight.org) kurucusu ve başkanıdır.

Rabi Aaron birçok kitabın yazarıdır. Bunların arasında çok satış yapan Endless Light (Sonsuz Işık), Seeing God (T-anrı’yı Görmek), The Secret Life of God (T-anrı’nın Gizli Yaşamı) ve Inviting God In (T-anrı’yı İçeri Davet Etmek) sayılabilir. Kitapları Larry King Live ve E! Entertainment gibi ulusal medyanın ilgisini çekmiştir. Eşi Hana ve çocuklarıyla birlikte Yeruşalayim’de oturmaktadır.

Rabi David Aaron, yaşamlarında bir anlam arayışında olan ve Yahudi kökleriyle olumlu bir bağlantı kurmak isteyen birçok Yahudi’nin öğretmeni ve esin kaynağı olmuştur.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :