English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Çizgilerle İstanbul
Çizgilerle İstanbulÇizgilerle İstanbul
Çizgilerle İstanbul
Yazar :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
30,00   (Kdv Dahil)
Sanatçı ve sanatseverler arasında Dr. Musa Albukrek adını duymamış olan pek yok gibidir. Çünkü değerli tıp adamımız, cerrahlığın yanısıra usta bir ressam ve müzisyendir aynı zamanda.
Musa Albukrek, yıllardan beri mesleğine bağlılığın ötesinde, yaz-kış dememiş, Anadolu'nun çeşitli yöreleriyle İstanbul'un, özellikle eski İstanbul'un yok olmaya yüz tutmuş tarihi yapılarını kendine özgü üslubuyla hiç bıkıp usanmadan kağıda aktarmıştır. Çoğunlukla siyah-beyaz çalışan ve desene apayrı bie önem veren sanatçının en büyük özelliklerinden biri de resimlerini daima obje önünde yapmasıdır. Musa Albukrek "Çizgilerle İstanbul" çalışmasında tarihi mirasımızın yok olan parçalarını ele almaktadr.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 168
ISBN 9789944079594
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 21 X 28 cm
Basım Yılı 2013
Türü Resim
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :