English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar - On Dört Tarihsel Minyatür - Mini Kitap
İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar - On Dört Tarihsel Minyatür - Mini Kitapİnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar - On Dört Tarihsel Minyatür - Mini Kitap
İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar - On Dört Tarihsel Minyatür - Mini Kitap
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
55,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
49,50   (Kdv Dahil)

“İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar”, insanlık tarihine yön vermiş belirleyici anlar üstüne kısa denemelerden oluşuyor. Stefan Zweig, Fatih Sultan Mehmed’den Händel’e, Dostoyevski’den, Tolstoy’dan Lenin’e; koşulların dayattığı sınırları aşmış, insanlığın yazgısını etkilemiş kişilerin hayatındaki benzersiz anlara ayna tutuyor: Çağları aşan bir kararın bir tek takvime, bir tek saate ve çoğu kez de yalnızca bir tek dakikaya sıkıştırıldığı böylesine trajik ve yazgıyı belirleyici anlara, bireylerin yaşamında ve tarihin akışı içinde çok ender rastlanır. Ben böyle anları, insanlığın yıldızının parladığı anlar diye adlandırdım; çünkü onlar, tıpkı yıldızlar gibi hiç değişmeden geçmişin karanlığına ışık tutmaktadır.
“İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar”ı genişletilmiş baskısıyla on dört tarihsel minyatür olarak sunuyoruz. 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 576 sf.
ISBN 9789750726743
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 8 X 12 cm
Basım Yılı Ocak 2016
Çeviren Kasım Eğit
Türü Deneme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :