English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Amerika´nın Ortadoğu Politikası - (90´lardan Bugüne, Başkandan Başkana Ortadoğu Politikası...)
Amerika´nın Ortadoğu Politikası - (90´lardan Bugüne, Başkandan Başkana Ortadoğu Politikası...)Amerika´nın Ortadoğu Politikası - (90´lardan Bugüne, Başkandan Başkana Ortadoğu Politikası...)
Amerika´nın Ortadoğu Politikası - (90´lardan Bugüne, Başkandan Başkana Ortadoğu Politikası...)
Yazar :
ISBN :
Tükendi!

"...Benan Kepsutlu araştırmacı gazeteciliğe dayanan, daha doğrusu gazeteciliği bilimsel esaslara dayandıran bu çalışmasıyla övgüyü hak ediyor. Kendisi olayların ve çatışmaların içinde bulunmakla kalmamış, bu olayların tarihi, iktisadi ve siyasi köklerini soğukkanlı bir şekilde ortaya koymuştur..." 
-Prof. Dr. Ahmet Tabakoğlu - Marmara Üniversitesi Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Enstitüsü Müdürü-

"...Literatürdeki petrol gerçeği ve İsrail'in güvenliğinin ABD'nin Ortadoğu politikalarının temelini oluşturduğu varsayımına itiraz ederek yeni başlıklar ekleyen ve klasik anlatımın dışına çıkan Kepsutlu, akıcı bir üslup ile iddialarını kanıtlayarak başarılı bir çalışma ortaya koymuştur..." 
-Prof. Dr. Zekeriya Kurşun - Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü Siyasi Tarih ve Uluslararası İlişkiler Başkanı-


"...Akademik titizlik ile gazetecilik merakının çok kararında harmanlandığı bu kitapta hem Ortadoğu'nun tarihinden kesitler hem de Suriye, IŞİD, Ortadoğu'da Kürtler gibi son dönemin en tartışmalı gündem maddeleri yer alıyor... Daha ne olsun! Elinize sağlık Benan Kepsutlu." 
-Ahmet Hakan - Gazeteci-

"...Bir gazeteci olarak, pek çoğuna bizzat tanıklık etmiş olan Benan Kepsutlu, karşılaştırmalı olarak Clinton, W. Bush ve Obama'nın Ortadoğu'ya nasıl baktıklarını ve Amerikan çıkarlarını nasıl koruduklarını son derece çarpıcı bir şekilde anlatıyor..." 
-Mithat Bereket - Gazeteci -

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 312 sf.
ISBN 9789751036704
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 16 X 23 cm.
Basım Yılı Mart 2016
Editör Ahmet Bozkurt, Çetin Şan
Türü Tarih - İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :