English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Domuzu Kırmak
Domuzu KırmakDomuzu Kırmak
Domuzu Kırmak
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
60,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
54,00   (Kdv Dahil)

Gerçeklik ve fantezi arasında ustalıkla patinaj yapan bir yazardan özel bir seçki: “Domuzu Kırmak”.

Etgar Keret, kendine özgü sihrini yine ortaya koyuyor ve kırık kalplere şu zalim dünyada ilaç gibi gelecek incelikler ile dokunmuş öyküler anlatıyor: Düş tacirleri köşeyi dönme hayallerini yüzlerine gözlerine bulaştırıyor, eski sevgililerin geride bıraktığı tortular zamanla yok olup gidiyor ve Ortadoğu'ya, bir ihtimal, barış geliyor. 

Bu olağanüstü seçki, yazarın Türkçede yayımlanmış hiçbir kitabında yer almayan öykülerini, “Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü”nün kült öyküsü “Domuzu Kırmak” ile bir araya getiriyor. Beşir’le Vals’in yaratıcılarından David Polonsky’nin hayranlık uyandıran çizimleriyle yeniden yorumlanan “Domuzu Kırmak,” aynı zamanda kitaba adını veriyor.

Büyüyünce ne olacağına bir türlü karar veremeyenlerle büyü ile ne yapacağını kestiremeyenleri aynı sahnede buluşturan “Domuzu Kırmak”, yaşama her daim amatör kalanları içtenlikle kucaklıyor.
“Belki, her şeye rağmen, hâlâ umut vardır.”

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 80 sf.
ISBN 9786055903619
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13 X 21 cm.
Basım Yılı Nisan 2016
Çeviren Avi Pardo
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :