English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Gölge Ritüeli
Gölge RitüeliGölge Ritüeli
Gölge Ritüeli
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
39,90 TL Kdv Dahil
%15 İndirimli! :
33,92   (Kdv Dahil)

KANLI AYİNLER... SIR CİNAYETLER... İNSANLIĞI TEHDİT EDEN ESKİ BİR GİZEM...

Adına yakışır bir gerilim romanı mı istiyorsunuz? Onu buldunuz!! Gölge Ritüeli sizi 504 sayfa boyunca soluk soluğa bırakıyor!! Heyecan verici bir entrikanın eşliğinde, gizliliğiyle ünlü masonluğun kalbine nefes kesici bir yolculuk. Bütün olaylar gerçek olgular üzerine kurulu ve okurlar Da Vinci Şifresi’nden daha fazla heyecan duyacak… Roma, Mayıs 2005… Büyük Doğu Locası’nın arşivcisi, Fransız Konsolosluğu’ndaki bir davette masonluğun efsanevi kurucusu Hiram’ın öldürüldüğü ritüelle öldürülür. Kudüs’te, üzerinde gizemli bir metnin yazılı olduğu eski bir taşı inceleyen arkeolog da aynı şekilde öldürülmüştür. Mason Komiser Antoine Marcas ve konsolosluğun çekici güvenlik şefi Jade Zewinski, bu cinayetleri çözmeye çalışırken karşılarında masonluğun ezeli düşmanı, Nazi kökenli gizli dernek Thule Cemiyeti’ni bulurlar. 1940’ta Nazilerin eline geçen bazı gizli masonik belgeler uğruna, Hitler’in ölümünden 60 yıl sonra hâlâ kanlı cinayetler işlenmektedir. Peki, bu gizli belgelerde hangi sır yatmaktadır?

“Masonların içinde bir Da Vinci Şifresi… Gölge Ritüeli mükemmel bir kitap.” -Le Parisien

“Tartışılmaz bir biçimde etkileyici ve tamamen kendine özgü bir atmosferi var.” -Hubert Prolongeau - Première

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 504 sf.
ISBN 9786054263806
Dil Türkçe
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Çeviren İsmail Yerguz
Türü Roman - Holokost
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :