English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ah Şu Kadınlar
Ah Şu Kadınlar
Ah Şu Kadınlar
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
200,00   (Kdv Dahil)

Kadınlar hakkında her şey.

Sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır… Bu şarkının bütün sözlerini hatırlamayabilirsin belki ama melodisi aklında kalır.

Ah şu kadınlar gerçekten hayatımızdaki çok önemli insanlar. Her şeye karışan aynı zamanda hayatın tadı tuzu... Eğer kadınlar olmasaydı bu dünya çok tatsız bir yer olurdu ama… Bu satırları yazan da bir kadın değil mi? İnsan hemcinslerini eleştirir mi? Yok canım haddime mi düşmüş. Erkeklere sorduk kadınları. Onların gözünden yazıyorum. Her kadın birbirine benzemez ayrıca. Boşuna söylememişler. Kadın bir adamı vezir de yapar, rezil de. İstedim ki, ortaya eğlenceli keyifli bir kitap çıksın. Kadınları anlatsın ama herkes kendinden bir parça bulsun... Kadınlar değerli varlıklar. En önemlisi anneler… Kadınlar hakkında ne isterseniz bu kitapta var. Hikâyeler, fıkralar, eleştiriler. Okuyun seveceksiniz. Benden söylemesi.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :