English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Toplu Makaleler V – Sosyal, Kültürel, Siyasi Yönleriyle Türk Yahudileri
Toplu Makaleler V – Sosyal, Kültürel, Siyasi Yönleriyle Türk YahudileriToplu Makaleler V – Sosyal, Kültürel, Siyasi Yönleriyle Türk Yahudileri
Toplu Makaleler V – Sosyal, Kültürel, Siyasi Yönleriyle Türk Yahudileri
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
180,00   (Kdv Dahil)

Son yirmi yıl zarfında Türk Yahudileri hakkında çok sayıda popüler ve akademik evsaflı inceleme yayınlanmışsa da,  araştırılması gereken daha çok sayıda bakir alanının mevcut olduğu aşikârdır. Bu kitapta geç Osmanlı dönemi, Cumhuriyet’in Tek Parti dönemi, çağdaş Türkiye’de antisemitizm, Siyonizm ve İsrail’e göç gibi değişik alanları kapsayan, çoğu daha önce yayınlanmamış makaleler bir araya getirilmekte. Türk Yahudi toplumunun tarihi, kültürü ve Devlet ile olan ilişkilerini mercek altına alan bu kitap bu alandaki akademik literatüre mütevazı bir katkı sağlamakta.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :