English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Bu Salı ve Her Salı Şişli Gördüklerimiz Göremediklerimiz 2
Bu Salı ve Her Salı Şişli Gördüklerimiz Göremediklerimiz 2Bu Salı ve Her Salı Şişli Gördüklerimiz Göremediklerimiz 2
Bu Salı ve Her Salı Şişli Gördüklerimiz Göremediklerimiz 2
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
120,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
108,00   (Kdv Dahil)

Türk Edebiyatı’nın usta ismi Mario Levi, yedi kitaplık İstanbul serisi “Gördüklerimiz Göremediklerimiz”in ‘Bir Cuma Rüzgârı Kadıköy’den sonraki kitabı ‘Bu Salı ve Her Salı’da bu kez bizi bir salı günü Şişli’de yürüyüşe çıkarıyor. Yine birbirinden ilginç ve renkli kahramanlarıyla…

Yaşanmış ve yaşanamamış aşklarıyla… Kokuları, tatları ve artık kaybolmuş mekânlarıyla… Sırlarıyla… Yazarın çektiği fotoğraflar da onlara eşlik ediyor.

‘Bu Salı ve Her Salı’, melankoli, hüzün, aşk ve özlem dolu bir Şişli yolculuğu… Bu kitabı okurken geçmişten günümüze bir zaman tünelinden geçmenin büyüsünü yaşayacaksınız. Bugünü daha iyi hissetmek için…

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 248 sf.
ISBN 9786051854588
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı 2020
Türü Anı - Gezi
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :