English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kafanızın İçindeki SES
Kafanızın İçindeki SESKafanızın İçindeki SES
Kafanızın İçindeki SES
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
29,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
26,10   (Kdv Dahil)
Bu kitabı okurken sizinle bir oyun oynayacağız… Oyunu oynamamız için bir soruyu cevaplamanızı isteyeceğim. Sorum şu: Hangisi daha umutsuzdur sizce? Bir cephede kafasında bomba patlamasın diye her an dua eden bir asker mi? Yoksa… Gelecek korkusu ile yaşayan bir insan mı? Şu anda cevap için kafanızın içinde bir ses var değil mi? O sesin size söylediği gerekçeyi belirlediniz mi? Cevap korkan askerdir midir? Veya Cevap korkan adam mıdır? Cevap kitabın içinde! Sakın kitabın sayfalarını hızlı hızlı çevirip ne yazmış diye bakmayın. Kopya çekmek yok!

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 200 sf.
ISBN 9786058005273
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13 X 19 cm.
Basım Yılı 2020
Türü Kişisel Gelişim
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :