English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Beyazın Karanlığında
Beyazın KaranlığındaBeyazın Karanlığında
Beyazın Karanlığında
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
120,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
108,00   (Kdv Dahil)

“Beyazın Karanlığında” kaybolmaya hazır mısınız?
Las Vegas’tan İstanbul’a uzanan gizemli labirentte, “Neden Ben” sorusunun cevabını arayan Leyla, serinin ikinci kitabı “Beyazın Karanlığında”da, Mert’in aşk sarmalında farklı sürprizler yaşarken, okurları yine dünyanın dört bir yanına savuruyor...
Jale Trana Elhadef’in her saniyesini gözünüzde canlandırabileceğiniz sürükleyici anlatımıyla…
“Beyazın Karanlığında” gömülü kalmış dile gelmek istemeyen her ne varsa tek tek gün yüzüne çıkıyor...
‘Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın’ derken ateşin tam da merkezinde yandığını fark eden Leyla, alevlerden kurtulma cesaretini toplayacak gücü Mert’te bulacak mı? Leyla ile Mert’in aşk sarmalında yaşanan sürprizler sizi yine dünyanın dört bir yanına savuracak. Kelimeler, cümleler, sayfalar bir bir akıp giderken aldığınız nefesi bakalım kolayca bırakabilecek misiniz?

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :