English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Parizyen - Nam-ı Diğer El Parisî
Parizyen - Nam-ı Diğer El ParisîParizyen - Nam-ı Diğer El Parisî
Parizyen - Nam-ı Diğer El Parisî
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
175,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
157,50   (Kdv Dahil)

“Olağanüstü bir kitap: hassas, ölçülü, son derece zekice, dengeli ve gerçekten çok güzel, Isabella Hammad muhteşem bir yetenek ve kitabı ise bir mucize.”
Zadie Smith

1. Dünya Savaşı aileleri, dostlukları ve aşkları paramparça ederken, genç bir Filistinli kendini bulmak için yola çıkar.
Midhat Kamal, Ortadoğu’nun değişen politikalarından Montpellier’deki yemek masalarına ve coşkulu Paris’e kadar farklı dünyalarda dolaşır. Bu süreçte keşfettiği ise her şeyin kırılgan olduğudur: aşk kayba, dostlar düşmana dönüşür ve herkes ait olacağı bir yer arar.

“Flaubert ve Stendhal’daki gerçekçilik geleneğini sürdürüyor olan her şey hayali gibi değil de bir yazgının ürünü gibi hissediliyor.”
Zadie Smith

 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 588 sf.
ISBN 9786050381634
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı Mart 2020
Çeviren İrem Kutluk
Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :