English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Milena’ya Mektuplar
Milena’ya MektuplarMilena’ya Mektuplar
Milena’ya Mektuplar
Yazar :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
37,50 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
33,75   (Kdv Dahil)

İki mektubunu aldım bugün. Tabii ki haklısın Milena, gönderdiğim mektupta yazdıklarımdan ötürü, açmaya çekiniyorum mektuplarını. Şükür ki, doğru olan ya da doğru bildiğim şeyleri yazmaktan geri durmadım, eğer doğruları yazmasaydım cevaplarına karşılık ne hâlde olurdum? Çıldırırdım. Yalan söylememeyi başarabilmemle gurur duymuyorum, olması gerekeni yapmaktan başka bir şey değil bu. İfade ederken milyon kere düşünmem gereken şeyleri bir çırpıda söyleyiveriyorum, iliklerimde hissettiklerimi açıklamaya uğraşıyorum. Üzerine pek çok fikir açık ettiğimiz korku bu, tir tir titrememize sebep olan korku. Alelade bir korku da değil üstelik, korkuya sebep olan duygularımız, hasretini çektiğimiz şeylere boyun eğen bir köleden ibaret.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 240 sf.
ISBN 9786051773032
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı 2018
Çeviren Ahmet Serinkan
Türü Anı - mektuplar
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :