English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Çek Kayıkçı Balat’a!
Çek Kayıkçı Balat’a!Çek Kayıkçı Balat’a!
Çek Kayıkçı Balat’a!
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
100,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
90,00   (Kdv Dahil)

Suzan Nana Tarablus, “Bir Sabah Galata Uyandım” adlı kitabıyla başlattığı sözlü tarih çalışmasını, semtlerin özgün yapısını vurgulayarak “Çek Kayıkçı Balat’a!” ile sürdürüyor. Bu kitabında da sosyal, kültürel, ekonomik ve politik gelişmelerin izinden giderek, İstanbul’daki Yahudi kültür mirasının açığa çıkmasına katkıda bulunuyor. Bu bağlamda, İstanbul’un hafızasının bir bileşeni olan Yahudi kültürünün geçmişiyle bugünü arasında bir köprü kuruyor. Günümüzde turistik ziyaretlerin ve soylulaştırma projelerinin arasında sıkışıp kalan Balat ile henüz “keşfedilmemiş” Hasköy’ün özgün hikâyesini, bir dönem bu semtlerde yaşayan ailelerin dört bir yana dağılmış fertlerinin tanıklıklarından okuyacaksınız.

Berken Döner

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 224 sf.
ISBN 978-975-434-660-2
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı 2021
Türü Anı
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :