English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Özel Görev - Hitler’in Vatikan’ı Ele Geçirme ve Papa 12. Pius’u Kaçırma Planı
Özel Görev - Hitler’in Vatikan’ı Ele Geçirme ve Papa 12. Pius’u Kaçırma PlanıÖzel Görev - Hitler’in Vatikan’ı Ele Geçirme ve Papa 12. Pius’u Kaçırma Planı
Özel Görev - Hitler’in Vatikan’ı Ele Geçirme ve Papa 12. Pius’u Kaçırma Planı
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
140,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
126,00   (Kdv Dahil)

Hitler’den şok eden emir ve olayların bugüne yansıyan beklenmedik değişimi Tarih 1943 Eylülünü göstermektedir ve II. Dünya Savaşı gittikçe kızışmaktadır ve Adolf Hitler ortağı ve arkadaşı olan Benito Mussolini’nin İtalya’da alaşağı edilmiş olmasına öfkelenmiştir. Alman birliklerinin Roma’ya gönderir ve SS Generali Karl Wolff’a özel bir görev verir. Görev şudur: Vatikan’ı ele geçirmek ve Papa XII. Pius’u kaçırmak. Belgelere dayanan kanıtlar daha sonra bütün Vatikan görevlilerinin öldürüleceğini ve papanın bile onların kaderini paylaşabileceği ihtimalini gösterir. Bu arada Nihai Çözümün bir parçası olarak Roma Yahudilerini Auschwitz’e gönderme planları yapılmaktadır...

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 280 sf.
ISBN 9789944300339
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 23 cm
Basım Yılı Ekim 2008
Türü Tarih - İnceleme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :