English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Mossad Operasyonlarının Efendisi
Mossad Operasyonlarının EfendisiMossad Operasyonlarının Efendisi
Mossad Operasyonlarının Efendisi
Yazar :
ISBN :
Tükendi!

Bu kitapta, Mossad’ın infaz bölümünü kuran ve Mossad’ın en kıymetli birimi Kayserya başkanlığını yapmış, ünlü istihbarat görevlisi Mike Harari’nin yürüttüğü operasyonlar anlatılmaktadır. Avrupa’dan Afrika’ya, Orta Doğu’dan Küba ve Panama’ya kadar uzanan görevlerine dair Harari şimdiye kadar hiç röportaj vermedi. 1972 Münih Olimpiyatları’nda İsrailli sporculara karşı yapılan saldırılara cevap olarak başlatılan ve Steven Spielberg’in Münih (2006) filminde konu edindiği Tanrı’nın Gazabı Operasyonu’nun mimarıydı. Görev amacıyla Ankara’da da bulundu.

“Eli Cohen: Casus” kitabının çevirmeni Yusuf Süha Sonuç tarafından İbraniceden tercüme edilen elinizdeki eserle, Harari’nin hayat hikâyesine ve İsrail istihbaratının gölge dünyasında olup bitenlere ilk kez nadir ve orijinal bakış sunuluyor.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 317 sf.
ISBN 9786257610124
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı Haziran 2021
Çeviren Yusuf Süha Sonuç
Türü Tarih
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :