English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Piyanist (Bez Cilt)
Piyanist (Bez Cilt)Piyanist (Bez Cilt)
Piyanist (Bez Cilt)
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
35,00 TL Kdv Dahil
%71 İndirimli! :
10,00   (Kdv Dahil)

1939-1945 yılları arasında Varşova’da hayatta kalmayı başarmış bir adamın sıra dışı öyküsü. “Yalnızdım: Sadece tek bir binada hatta kentin tek bir bölgesinde yalnız kalmış değildim, koca bir kentte yalnızdım.”

Polonya Radyosu’nda çalışan yetenekli piyanist Władysław Szpilman, ülkesi Nazi işgaline uğrayınca diğer Yahudiler gibi yoksulluğun, açlığın ve salgın hastalıkların kol gezdiği gettoda hapis hayatı yaşamaya başlar. Ailesiyle birlikte toplama kampına giden trene bindirilmek üzereyken onu tanıyan Yahudi asıllı bir getto polisinin yardımıyla kurtulmayı başarsa da artık tek başına, yıkıntıların arasında gizlenerek hayata tutunmaya çalışacaktır.

Altı yıl boyunca savaşın şiddetine tanıklık eden, defalarca umudunu yitirmesine rağmen mucizevi rastlantılarla sağ kurtulmayı başarmış Szpilman’ın kaleme aldığı, hayatta kalma içgüdüsü ve duygudaşlığın kurtarıcı gücünün çarpıcı bir örneği olan bu otobiyografik eseri Ülker İnce’nin özenli çevirisiyle sunuyoruz.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 260 sf.
ISBN 9786257781497
Dil Türkçe
Cilt Bez Cilt
Boyutlar 13,5 X 19,5 cm.
Basım Yılı 2021
Çeviren Ülker İnce
Türü Holokost - Biyografi
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :