English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tell Me Your Story
Tell Me Your StoryTell Me Your Story
Tell Me Your Story
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
140,00   (Kdv Dahil)

Paper Street Co.

“Tell Me Your Story - Bana Hikayeni Anlat” Sanatçı Kitabını yayımladı.

An Illustrated Childhood Memories book - Çizimlerle Çocukluk Hatıraları Kitabı

Çocukluğun birleştirici gücünden yola çıkan Paper Street Co. 20 sanatçının çocukluk anılarının yer aldığı “Tell Me Your Storyisimli katılımcı sanat projesi ve sanatçı kitabını yayımladı.

Çocukluk anıları, kültür ve eve dair çok şey söyler; kişilerin kimliklerini ve geleceklerini şekillendirir. Ayrıştırılmış bir dünyada, çocukluk anıları paylaşılan bir aidiyet getirir. Kişiler arasında anlatılması güç bir bağlılık yaratır.

İstanbul’dan Paper Street Co. ve Tel Aviv’den Gnat Micro Press’in bir araya getirdiği 10 Türkiyeli, 10 İsrailli sanatçı birbirleriyle eşleştirildi. Partnerler kendi çocukluk hatıralarını birbirleriyle paylaştılar. Ardından, her sanatçı partnerinin hikayesini kendi özgün diliyle resmetti.

Bu kitapta iki sanatçı arasında oluşan benzersiz diyaloğa çocukluk anılarının büyüsüyle tanıklık ediliyor. Çok renkli ve duygu dolu çizim ve hikayelerin yer aldığı bu katılımcı sanatçı kitabı, tanıdık bir yerden okuyucuyu kendisiyle ve başkalarıyla bağ kurmaya davet ediyor. Farklı yaş, dil, coğrafya ve mesafelere rağmen hikayelerin benzerliği ile kültürlerarası bir yolculuğa çıkarıyor.

Hafızanın hassasiyeti ve zamanın merhametine tabi bir “hatıra” olmanın ötesinde, benliğimizin önemli bir parçası olan çocukluk anıları beklenmedik karşılaşmalar yaratıyor ve okuyucunun merakını harekete geçiriyor.

Kitap, ünlü yazar Etgar Keret’in bu proje için kaleme aldığı bir hikayesiyle başlıyor. Hikaye İbranice, Türkçe ve İngilizce olarak üç farklı dilde okunabilir. Tel Aviv’den Gnat Micro Press işbirliği ile Paper Street Co. tarafından yayımlanan “Bana Hikayeni Anlat” kitabı, Paper Street Co.’nun internet sitesi üzerinden de satın alınabilir.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :